Ga naar inhoud

Te koop: woonhuis Prior van Milstraat 26 5402 GH Uden

Beschikbaar

Bezichtiging plannen

€ 895.000,- k.k.

Karakteristieke vrijstaande jaren ’30 woning met grote garage en tuin met privacy gelegen in het centrum van Uden met op loopafstand winkels, supermarkt en het sportpark van Uden.

Voor dit gemeentelijk monument zijn we op zoek naar een liefhebber van dit woningtype, die met respect voor de uitstraling en details deze woning wil aanpassen naar de huidige tijd. Het gebruiksoppervlakte wonen is maar liefst 210 m² en de inhoud van de woning met garage circa 950 m³. Na de bouw in 1930 is de woning in de jaren ’70 flink uitgebouwd aan de achterzijde op de begane grond met extra leefruimte, doucheruimte en een flinke inpandige garage van circa 37 m² Voor de garage ligt een grote oprit waardoor het mogelijk is meerdere auto’s op eigen terrein te parkeren. De achtertuin is omsloten, biedt veel privacy en is zo’n 19 meter diep.

Indeling:
Ruime hal met meterkast en toiletruimte. De royale woonkamer van bijna 40 m² heeft een parketvloer en schouw met open gashaard. Aan de voorzijde is een elektrische screen aanwezig. Een gang scheidt de woonkamer van de dichte keuken met elektrische kookplaat, oven en vaatwasser. Bij de keuken is een heuse provisiekelder toegankelijk.

Verder zijn op de begane grond een werkkamer/kantoor met natuursteen vloer en vaste kasten. Er is een bijkeuken met witgoedaansluitingen, een eenvoudige doucheruimte met wastafel. Bij de bijkeuken is ook een portaal met buitendeur naar de oprit. Ook de garage is vanuit de bijkeuken bereikbaar. Deze garage heeft een elektrische paneeldeur en loopdeur naar de tuin. Een ruime stallings-/klusruimte. Tot slot is er nog een ruime tuinkamer met schuifpui naar de tuin.

Op de 1e verdieping is een overloop met toegang tot 4 slaapkamers. Alle slaapkamers hebben originele paneeldeuren. De aanwezige badkamer op deze verdieping is voorzien van een ligbad, toilet en dubbele wastafel. Met een vaste trap is de 2e verdieping bereikbaar. Hier is een grote open zolderruimte met toegang tot een sauna en zolderkamer. Op zolder is veel bergruimte.

De tuin heeft een groot terras aan het huis met aansluitend een aangelegde tuin met veel groen, planten en paden. Hierbij ook de nodige hoge bomen, waardoor er veel privacy is. Achter de garage ligt een verhoogd terras met een veranda, dit zorgt voor een beschutte plek om te zitten en van de tuin te genieten.

ÉÉN VAN DE WEINIGE KARAKTERISTIEKE EN MONUMENTALE WONINGEN IN UDEN IS NU TE KOOP!
BENT U OP ZOEK NAAR EEN BIJZONDER CHARMANTE WONING OM NAAR EIGEN INZICHT TE VERBOUWEN DAN NODIGEN WIJ U GRAAG UIT VOOR EEN BEZICHTIGING.

  • 210 m2
  • 460 m2
  • 5

Kenmerken Prior van Milstraat 26

Overdracht

Vraagprijs€ 895.000,- k.k.
AanvaardingIn overleg

Oppervlaktes en inhoud

Perceel oppervlakte460 m2
Woonoppervlakte210 m2
Inhoud946 m3

Bouw

SoortHerenhuis
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar1935
Dak typeMansardedak
IsolatievormenGedeeltelijk dubbelglas, Voorzetramen

Indeling

Aantal verdiepingen3
Aantal kamers8
Aantal slaapkamers5
Aantal badkamers2

Maandlasten

Ligging Prior van Milstraat 26

Voorzieningen

Centraal gelegen informatie over de buurt

Aantal inwoners

In de gemeente

41.384

Vergelijkbaar woningaanbod